پروتئین بار پرواستار

پروتئین بار پرواستار
پروتئین بار پرواستار
پرواستار نات بار پروتئین بار
پرواستار نات بار پروتئین بار

پروتئین بار

ترکیبات اصلیپروتئین وی ، پروتئین شیر( MPCپگاه )، آلبومین، پروتئین سویا، جوی دوسر،
کره بادام زمینی، لپه مغزهای خوراکی مخلوط( پسته، بادم زمینی، کنجد)
وزن هر قطعه45 گرم
تعداد در جعبه12 عدد
تعداد در کارتن12 جعبه
بسته بندیسلفون دولایه خام با کاور مقوایی چاپی
پرواستار نات بار پروتئین بار

HIGH PROTEIN

پروتئین بالا

دارای 30% پروتئین
پرواستار نات بار پروتئین بار

GLUTEN FREE

پروتئین بالا

دارای 30% پروتئین
پرواستار نات بار پروتئین بار

SUGAR FREE

بدون شکر

پروتئین بار پرواستار

پروتئین بار پرواستار

ترکیبات اصلی پروتئین بار :

پروتئین وی ، پروتئین شیر( MPCپگاه )، آلبومین، پروتئین سویا، جوی دوسر، کره بادام زمینی، لپه مغزهای خوراکی مخلوط( پسته، بادم زمینی، کنجد)

دارای 40% پروتئین

موارد مصرف پروتئین بار:

 • افزایش وزن
 • افزایش حجم عضلانی
 • جلوگیری از تحلیل عضلانی
 • مناسب برای دوره بدنسازی ، کوهنوردی ، قایقرانی و دوچرخه سواری
 • کمک به تامین انرژی و پروتئین مورد نیاز بدن

روش مصرف پروتئین بار :

از این محصول می توان برای جلوگیری از تحلیل عضلات ، ترمیم بافت های عضلانی و تامین بخشی از نیازهای پروتئینی بدن استفاده نمود. بنابراین می توان آن را حین و تا نیم ساعت پس از پایان تمرین مصرف نمود تا تخلیه ذخایر گلیکوژنی را جبران و به ترمیم و بازسازی عضلات کمک نماید.

 

 

دانستنی های پروتئین بار

تعادل کلید کار است: برای داشتن برنامه غذایی سالم و متعادل باید ترکیبی از پروتئین های گیاهی و حیوانی و همچنین مقدار مناسبی سبزیجات به همراه غلات سبوس دار و میوه هایی با شاخص گلیسمی پایین مصرف نمایید.

پروتئین از مهم ترین اجـزای یک برنامه غذایی سـالم است . اهمیت پروتئین از چربی ها و کربوهیدرات ها در ترمیم عضلات و بافت های بدن، مواد شیمیایی مغز، انرژی و عملکرد ایمنی بیشتر است.

5 توصیه برای مصرف صحیح پروتئین بار

 1. با هر وعده پروتئین میل کنید، مخصوصا به همراه صبحانه..
 2. وقتی پروتئین های کامل میل می کنید، در هر وعده از 30 تا 40 گرم تجاوز نکنید.
 3. هضم پروتئین بار نیاز به ویتامین، فیبرهای خوراکی با کیفیت، و دیگر مواد مغذی دارد تا به حداکثر جذب برسد . پس میوه های تازه و سبزیجات برگدار و دیگر سبزیجات رنگین را میل کنید.
 4. در طول وعده مایعات را در حداقل نگه دارید. آب بهترین نوشیدنی همراه با غذا است.
 5. دو ساعت قبل از ورزش کردن پروتئین بار میل نکنید.هضم پروتئین از انرژی و دیگر منابع سوخت و ساز بدن که عضلات، قلب و ریه ها به آن احتیاج دارند می کاهد. اما این قانون درباره پروتئین وی صدق نمی کند و می توانید آن را 30 دقیقه قبل از ورزش مصرف کنید.

پروتئین بار برای عملکردهای بیولوژیکی بدن ما لازم است و کمبود آن باعث بروز احساس خستگی می‌شود، تمرکز را پایین می‌آورد و قدرت سیستم ایمنی بدن را کاهش می‌دهد.

منابع پروتئین

انواع آجیل از جمله پسته ، گردو ، بادام و … منابعی ســالم و غنی از پـروتئیـن می باشـند و چـربی آنـها نیــز از نـوع چـربـی اشــباع نشــــده می باشد که باعث انسداد رگ های خونی نشده و یکی از اجزاء اصلی یک رژیم غذایی سالم محسوب می شود . همچنین آجیل ها سرشار از فیبــر هسـتنـد که همراه با پروتئین مـوجود در آنها، مدت بیشتری شما را سیر نگه می دارند . اگر نگران کالری خود هستید ، می توانید میزان مصرف آجیل را به یک یا دو مشت در روز محدود کنید.

مقدار پرو تئین لازم برای بدن

به طور کلی،‌ مقدار پروتئینی که برای شما مناسب است بستگی به فاکتورهای متعددی دارد. از جمله سن ، ج.ن.س.یت ، وزن ، میزان فعالیت و اهداف سلامت . موسسات پزشکی برای یک خانم معمولی بالغ 46 گرم پروتئین در روز و برای یک مـرد معمولی بالـغ 56 گـرم پروتئین در روز توصیه می کنند . ورزشکاران ، سالمندان ، افرادی که در حال بهبود از یک آسـیـب دیـدگـی یا بیـمـاری هستند ، و خـانـم های بــاردار یا زنان شـیـرده حدود 25 درصــد بیشـتر از دیگران به پروتئین نیاز دارند. اما بعضی افراد در روز 100 گـرم پروتئین مصـــرف می کنند که معادل خوردن 85 تا 140 گرم گوشت گاو است.

ترکیبات اصلی :

پروتئین وی ، پروتئین شیر، آلبومین، پروتئین سویا، لیسیتین ، ارده، گلوکز،تخم کدو ،عسل، شکلات

پرواستار یک پروتئین بار فروموله شده برای حرفه ای هاست.

این محصول تنها پروتئین بار چهل درصدی موجود در بازار ایران است و هر قالب آن حدود 18 گرم پروتئین ( معادل شش عدد سفیده تخم مرغ) است.

درصد شکلات آن پائین است . و فاقد فروکتوز است.

خواص پروتئین ها :

پروتئین ها ساختار اصلی بدن را تشکیل داده و ارگان های زیادی مانند : تاندون ها ، پوست و.. را درست می کنند. آنها  یکی از مهم ترین مغذی ها در رژیم غذایی انسان هستند. پروتئین ها حاوی 9 اسید آمینه ضروری هستند، که با وجود آنها بدن می توانید 11 اسید آمینه دیگر را تولید کند.

کمبود اسید آمینه می‌تواند منجر به کاهش ایمنی، مشکلات گوارشی، افسردگی، مسائل باروری، سلامت روانی پایین، رشد آهسته در کودکان و بسیاری از مسائل دیگر مرتبط با سلامتی شود.

بط.ر کلی مصرف به اندازه پروتئین مزایای زیر را برای سلامتی و حفظ زیبایی انسان دارد:

 • افزایش حجم عضلات ، ترمیم سلولی
 • کلاژن سازی و حفظ سلامت پوست و کاهش عوارض پیری
 • افزایش متابولیسم و جلوگیری از ایجاد توده های چربی ذخیره در بدن
 • کاهش سایز به دلیل ضریب سیری بالا و کاهش اشتها
 • پروتئین وی و پروتئین سویا دارای خاصیت آنتی بادی بوده و می توانند باعث پیشگیری از انواع سرطان شوند. پروتئین سویا نقش زیادی در پیشگیری ازسرطان پروستات در مردان مسن دارد.
 • پروتئین ها عملکرد سیستم ایمنی را بهبد بخشیده و برخی از آنها مانند پروتئین کازئین خاصیت آنتی باکتریال دارند.
 • پرو تئین ها می توانند سبب کاهش فشار خون بالا شده و میزان تری گلیسیرید خون را کاهش دهند. پروتئین سویا سبب کاهش کلسترول بد خون شده و به جهات زیادی در سلامت قلب موثر است.
 • پپتید های پروتئین کازئین می‌تواند اثر آنتی اکسیدانی داشته باشد و با رادیکال‌های آزاد مبارزه کند.
 • کاهش چربی : در یک مطالعه که در طی 12 هفته انجام شده است، افرادی که پروتئین را دریافت می‌کردند، 3 برابر کاهش در چربی را نسب به افراد پلاسبو تجربه کرده‌اند.
 • جلوگیری از پوکی استخوان

در جوامع پیشرفته مصرف مکمل های پروتئینی و پروتئین بار ها بعنوان میان وعده و جایگزین تنقلات بی خاصیت و مضر، تبدیل به یک فرهنگ شده و به به افراد میانسال و کهنسال به شدت توصیه می شود.

اطلاعات بیشتر پروتئین بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.