سودمند و با پرو تئین بالا

امروز همه

چاق ها به دنبال لاغری، لاغر ها به دنبال چاقی،

همه در آرزوی شکمی تخت

و حفظ نیروی جوانی و تقویت سیستم ایمنی بدن هستند.

مغز های خوراکی ضمن دارا بودن پروتئین بالا ، حاوی مقدار قابل توجهی فیبر هستند که برای سلامت گوارش و احساس سیری طولانی مدت بسیار مفید هستند. لذا برای کنترل وزن و افزایش توده ماهیچه ها سفارش می شوند.

کنترل وزن، حفظ و افزایش ماهیچه ها نه تنها سبب افزایش زیبایی ظاهری وتناسب اندام شما می شود ، بلکه به تقویت سیستم ایمنی شما نیز کمک بسزایی خواهد کرد.

مصرف محصولاتی با پرو تئین بالا، کم کالری و کم چرب ، جزو الزامات افزایش رشد عضلات، کنترل وزن و سایز است.

تحقیقات علمی متعدد ثایت کرده که حفظ ماهیچه ها و کنترل وزن در سنین میانسالی تاثیر بسیار زیادی در به به تاخیر انداختن روند پیری و حفظ عملکرد مغزی و جسمی دارد.

یکی از موانع رشد کودکان مصرف بی رویه غذا های شیرین است. بنا بر اعتقاد پزشکان و متخصصان تغذیه مواد شیرین با عث ترشح انسولین شده و انسولین مانع ترشح هورمون های رشد می شود. لذا باید فرهنگ تغذیه آنان بازنگری و اصلاح شود.  و این امر بدون پیشنهاد محصولات مفید جایگزین امکان پذیر نخواهد بود.

تمامی محصولات پرواستار بسیار کم شیرین هستند. و حاوی مقادیر قابل توجه ای پروتئین، فیبر  و  سایر ریز مغذی های مفید  می باشند. لذا به افراد در سن رشد بسیار توصیه می شود

ما  در کارخانه غذایی جمشاسب محصولاتی با ارزش غذایی مشخص، سودمندو بسیار خوش طعم را برای شما تولید می کنیم.

محصولات ما براساس دانش روز جهانی و داشته های طب سنتی ایرانی فرموله شده اند . تا ضمن داشتن خواص متعدد، از لحاظ طبع نیز متعادل باشند.

پرو استار توسط پزشکان تغذیه، قهرمانان ورزشی ، مدل ها و هر کس که در کار خود متمایز است توصیه شده است.

ما با شما ( تامین کنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان) یک صورت فلکی درخشان را می سازیم . چراکه باور داریم ستاره تنها وجود ندارد.